Hotell Pärnu vanalinnas

Stiilselt disainitud hubane butiik-hotell Pärnu vanalinnas. Algupäraselt on hoone ehitanud 1705. aastal kaupmees ja kuninglik postmeister Joachim FROST. Sellest ajast pärinevad kogu hoone sisekujunduses välja toodud puitdetailid. Hotellis ja tubade interjööris on kasutatud pastelseid toone, tubades on palju avarust, kaminasoojust ja luksust.
Frost Boutique Hotelli hoovimajas on 7 omanäolist luksuslikku tuba ja sviiti - erilisi emotsioone pakuvad Chocolate, Ivory ja Golden toonides sviidid. Meie hotelli lõõgastavas atmosfääris tunned end kui kodus, sulgpehmed tekid ja ekstra suured voodid garanteerivad magusa ööune.
Hotelli hoovis on purskkaevuga hubane suveterrass, kus saate nautida klaasikest veini või tassi kohvi meie lounge menüüst. Külmal ajal võtab teid meie hotelli lounge's vastu elava tulega kamin.
Hotellist mõne meetri kaugusel asuvad Pärnu Vallikääru vabaõhu kontserdilava, teater Endla, Pärnu Eliisabeti kirik ning Rüütli tänava restoranide ja kaupluste allee.
Kõikides meie tubades ja avalikes kohtades on suitsetamine keelatud. Selleks on hotelli sisehoovis eraldatud ja tähistatud suitsetamisala.

Broneeri tuba