fbpx

Lastega Pärnus

Lottemaa teemapark

Kui tuled lastega Pärnusse, siis esimene asi mida lastega teha Pärnus, on külastada Lottemaad. Baltimaade suurim teemapark Lottemaa on kaunis rannametsas asuv Leiutajateküla, mis on tuttav Lotte filmidest, muusikalidest ja raamatutest. Siin kohtud Lotte, Bruno, Alberti ja teiste Leiutajateküla elanikega ning saad nendega koos mängida ja leiutada. Teemapark asub kuue kilomeetri kaugusel suvepealinnast Pärnust.

Lottemaa

Pärnu rannapargi lasteväljak

Pärnu rannapargi merepoolsel pargialal on kaasaegne ja turvaline mänguväljak lastele. Rannaparki läbib terviserada ning siin on võimalus ka piknikku pidada. Lisaks on ka Pärnu rannas erinevaid atraktsioone ja kiikesid lastele, neid lõbusaim on kindlasti rannapromenaadi ääres asuvad purskkaevud.

Pärnu rand

Valgeranna seikluspark

Kõrguste vallutamine, võrkudesse hüppamine, pikad liud maa ja taeva vahel – SEE ON SEIKLUSPARK PUUDE OTSAS! Valgeranna Seikluspargi rajad asuvad kuuel erineval kõrgusel, kokku 8 erinevat rada. Pere pisemaid ootab vahva lastepark. Lisategevustena saab Valgerannas sooritada vabalangemishüppe, mängida aardejahti ja discgolfi. Lisainfot radade je tegevuste kohta leiad meie kodulehelt.

seikluspark

Pärnu Munamäe park

Pärnu Munamäe park on linna kõrgeim punkt. Munamäe Park, mis asub Frost Boutique Hotellist 3 min. (250 m) jalutuskäigu kaugusel on suurepärane koht kuhu Pärnus minna lastega, siin on istepingid, mänguväljak ja rulapark.

Pärnu Munamäepark