fbpx

LÕÕGASTUSALA

Luba oma kehale  armastust ning lõõgastust - ta on seda väärt.

Frost Boutique hotelli lõõgastusala on privaatne ja hubane oaas keset Pärnu südalinna, kus puhkab nii keha kui ka vaim. Alal on kaks sauna - üks klassikalise, kuuma ja kuiva õhuga Soome saun (90 C) ning teine, kõrge õhuniiskusega aurusaun (40 C). Ainult Frost hotellis saab nautida šungiidikivide lõõgastavat mõju ning jahutada end kloorivabas basseinivees. Basseini sügavus on 130 cm.

Lõõgastusalale pääseb üheaegselt kuni 15 inimest, et tagada külastajale piisavalt ruumi ja puhkust argielust. Ala on ennekõike avatud hotellikülalisele, aga pakume teenindust ka linnarahvale ning gruppidele.

Hotelli lõõgastusalalt ei leia tugevatoimelist ja kirbet kloorilõhna. Basseinivett puhastatakse soolaga, mis on kehale ja nahale loomulik ja leebe. Soolaga puhastatud vesi on tervisele ohutu ning vastab Eesti ametkondade poolt kehtestatud normidele ja nõuetele.

Alal on 10 lukustatavat kappi, kuhu mugavalt oma riided jätta.  Meie külalistele on kasutamiseks käterätid ja föönid.

Lõõgastusala külastus kestab 2 tundi.

Avatud:
T - N 13:00 - 22:00
R - L 8:30 - 22:00
P 8:30 - 16:00 

Viimane sissepääs on kaks tundi enne sulgemist.


* Lapsed vanuses 0 - 7 on koos täiskasvanud saatjaga teretulnud kuni kell 17:00 (pühapäeval kuni kell 16:00)
* Külalisele, kes ei peatu hotellis, on tasu lõõgastusala külastuse eest 35 € (sisaldab 2 h külastust ja käterättide kasutamist). 
* Enne lõõgastusala külastust palume tutvuda kodukorra reeglitega SIIN
* Lõõgastusala külastamiseks palume aeg eelnevalt broneerida.  

Šungiidiala

Frosti lõõgastusala muudab eriliseks šungiidikivim. See on looduslik mineraal, mille peamiseks koostisosaks on süsinik. Šungiit on väärtuslik mineraal oma puhastavate omaduste poolest. Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest.

 

kontakt

Kuninga 11
Pärnu 80011

Telefon: +372 5303 0424
E-post: info@frosthotel.ee