fbpx

LÕÕGASTUSALAST

Frost Boutique hotelli lõõgastusala on hubane oaas keset Pärnu südalinna, kus puhkab nii keha kui ka vaim.

SAUNAALAST

Alal on kaks sauna - üks klassikalise, kuuma ja kuiva õhuga Soome saun (90 C) ning teine, kõrge õhuniiskusega aurusaun (45 C). Ainult Frost hotellis saab nautida šungiidikivide õõgastavat mõju ning jahutada end kloorivabas basseinivees. Basseini sügavus on 130 cm, basseinivesi on 29 kraadi.

Lõõgastusalale pääseb üheaegselt kuni 15 inimest, et tagada külastajale piisavalt ruumi ja puhkust argielust.

Ala on ennekõike avatud hotellikülalisele, aga pakume teenindust ka linnarahvale ning gruppidele.

BASSEINIST

Hotelli lõõgastusalalt ei leia tugevatoimelist ja kirbet kloorilõhna. Basseinivett puhastatakse soolaga, mis on kehale ja nahale loomulik ja leebe. Soolaga puhastatud vesi on tervisele ohutu ning vastab Eesti ametkondade poolt kehtestatud normidele ja nõuetele.

Alal on 10 lukustatavat kappi, kuhu mugavalt oma riided jätta.  Meie külalistele on kasutamiseks käterätid ja föön.

Lõõgastusala külastus kestab 2 tundi (ühe öö majutuse kohta)

AVATUD:

T - N 13:00 - 22:00
R - L 10:00 - 22:00
P 10:00 - 16:00 

Viimane sissepääs on kaks tundi enne sulgemist.

 

LISAINFO:


* Lapsed vanuses 0 - 7 on koos täiskasvanud saatjaga teretulnud kuni kell 17:00 (pühapäeval kuni kell 16:00)
* Külalisele, kes ei peatu hotellis, on tasu lõõgastusala külastuse eest 35 € (sisaldab 2 h külastust ja käterättide kasutamist). 
* Kui nii hotellikülaline või ka majutuseta külaline soovib lõõgastusala kasutada pärast 2 h külastust, siis on lisatasu iga järgneva alustatud pootunni eest 10 €. 
* Enne lõõgastusala külastust palume tutvuda kodukorra reeglitega SIIN
* Lõõgastusala külastamiseks palume aeg eelnevalt broneerida.
* Sissepääs lõõgastusalale on tasuline, tasu hotellikülalisele ei rakendu juhul, kui sissepääs sisaldub vastava majutuspaketi hinnas.
*Booking.com kaudu vormistatud broneeringud ei sisalda sissepääsu lõõgastusalasse.  

KONTAKT

Kuninga 11 
Pärnu 80011

Telefon: +372 5303 0424
E-post: info@frosthotel.ee

Šungiidist

Frosti lõõgastusala muudab eriliseks šungiidikivim. Mustjalt helkivat kivi märkate basseini ääres. Šungiit on looduslik mineraal, mille peamiseks koostisosaks on süsinik. Kivimi geoloogiline vanus on üle 2 miljardi aasta. Šungiidi teeb iseäranis eriliseks ja põnevaks tõsiasi, et seda kivimit leidub maailmas ainult ühes kohas - Karjalas, maailma ühe puhtama järve Oneega põhjaosas. Šungiit on väärtuslik mineraal oma puhastavate omaduste poolest. Šungiit puhastab vett praktiliselt kõikidest orgaanilistest ainetest. Mitmeid aastaid on valmistatud šungiidist filtreid, millest läbilastud vesi on erakordselt selge, värske ja puhas. Puhastatud vett kasutatakse nii joogiks kui ka söögitegemiseks.

Oleme pannud külastajatele šungiidiveega täidetud kannud, et saaksite šungiidivett ise maitsta ja joogiga end saunakuumuse rammestusest jahutada.

Šungiidist valmistatakse ka seepi. Musta värvi seebitükk võib esmapilgul olla silmale harjumatu, aga seepi veega märjaks tehes hakkab see mõnusalt vahutama, eemaldab kehalt mustuse ning jätab naha puhta, siidise ja pehme. Erilist seepi saab peagi osta ka meie hotellist.

Šungiit kujutab endast teatud kindlal moel organiseerunud kristallvõrestikuga süsinikku sisaldavat looduslikku kivimit, millele omistatakse mitmeid tervendavaid omadusi.

On see šungiidi tervendav mõju, basseinivee voolamine, saunasoojusest saadud rammestus või paaritunnine väljaastumine argipäeva saginast - oluline on, et tunnete end pärast saunarituaale puhanud ja värskena.

Tere tulemast lõõgastuma südalinna oaasi!