fbpx

Atraktsioonid hotelli lähedal

Kuhu minna ja mida teha Pärnus

 

 

Teater Endla

Teater Endla asub hotellist vaid 2 minutilise (200 m) jalutuskäigu kaugusel. Endla pakub teatrihuvilisele mitmekülgset repertuaari draamast muusikaliste lavastuste ja klassikast uuema dramaturgiani. Repertuaaris on aastas vähemalt 20 lavastust, teatris on kohvik ning kunstigalerii, toimuvad kinoseansid ja jazzklubi kontserdid.
Frost Boutique Hotell pakub teile koostöös Teater Endlaga teatripaketti.

Pärnu Kontserdimaja

2002 valminud Pärnu Kontserdimaja on linna kultuurielu oluline tuiksoon. Siin tegutsevad kohvik, muusikakool ja -pood toovad majja elu kogu päeva vältel. Pärnu Kontserdimajas korraldatakse peaaegu kõike kammerkontsertidest suurekoosseisuliste muusikasuurvormide ettekanneteni ning teaduskonverentsidest bankettideni.

Pärnu Kontserdimaja asub Frost Boutique Hotellist 7 minutilise (600 m) jalutuskäigu kaugusel.

Pärnu Kontserdimaja

Maarja-Magdaleena Gild

Maarja-Magdaleena Gild asub Frost Boutique Hotelli kõrvaltänavas, 3 minutilise (270 m) jalutuskäigu kaugusel. Gildis on esindatud hea Eesti tarbekunst ja südamega tehtud käsitöö. Just siit saab osta ja tellida Pärnu tunnustatud meistrite töid ning näha oma silmaga, kuidas need valmivad.

Maarja Magdaleena Gild

Rüütli tänav – Pärnu peatänav

Pärnu peatänav - Rüütli tänav on meie hotelli kõrvaltänav, kuhu on jalutades vähem kui 150 m. Rüütli tänaval asuvad erinevad riide-, käsitöö- ja raamatupoed. Rüütli tänaval ja selle kõrvaltänavatel asub ka väga palju kohvikuid ja Pärnu parimaid restorane. Sama tänava ümbruses on kolm Pärnu ööklubi.

Rüütli Tänav Pärnus

Shopping Pärnus

Pärnu kesklinnas asub lisaks väikestele poodidele Rüütli tänaval ka kaks suuremat kaubanduskeskust: Pärnu Keskus ja Port Arturi kaubamaja. Pärnu Keskusest võite leida brändiriiete kauplusi, ökopoe ja väikseid kohvikuid. Samuti asub Pärnu Keskuses Pärnu ainuke kino - Apollo Kino. Port Arturi kaubamajas asub suur toidupood, ja väiksemad tarbe- ja riidepoed.
Mõlemad ostukeskused asuvad Frost Boutique Hotellist 10 minutilise (800 m) jalutuskäigu kaugusel.

Pärnu Keskus

Tenniseväljakud Pärnus

Pärnu Kesklinna Tenniseklubi asub Frost Boutique Hotellist 400 m (5 minutilise jalutuskäigu) kaugusel. Pärnu Kesklinna Tenniseklubis on neli savi-liiva tenniseväljakut. Väljakute juures tegutseb kohvik, kus Sul on võimalik rentida ka vajalikku tennisevarustust.

Pärnu Kesklinna tenniseklubi

Golf Pärnus

Pärnu lahe ilusaima ranna Valgeranna vahetus läheduses asub 18 rajaline golfiväljak White Beach Golf. 84 ha suurusel alal paiknevad green`id, laiad fairway`d ja kokku ligi 19 ha veetakistusi. Links-tüüpi väljak sobib ideaalselt mängimiseks kõigile golfaritele. Väljaku hinna-kvaliteedi suhe on Eesti parim!

Pärnu Valgeranna Golf

Kino Pärnus

2014. aastal avatud Apollo Kino asub Pärnu südalinnas kõige uuemas Pärnu Keskuses. Pärnu Kino on vaieldamatult selle keskuse ja Pärnu linna populaarseim ajaveetmise koht ehk maja süda ning seda aastaringselt.

Apollo Kino asub Frost Boutique Hotellist 10 minutilise (800 m) jalutuskäigu kaugusel.

Apollo Kino Pärnus Allikas: Maalehe blogi

Ööklubi Sugar

Pärnu kesklinna üks populaarsemaid öökubisid, Sugar Club asub Frost Boutique Hotelli vahetus läheduses. Ööklubini on hotellist jalutada ca 50 meetrit. Lisaks tantsusaalile on ööklubil suveterrass mis on sooja suveõhtu kokteilideks avatud juba õhtu kella 22:00-st, nädalavahetuseti alates 21:00-st. 

Club Sugar