fbpx

Pärnu Vaatamisväärsused

 

 

Enamus Pärnu vaatamisväärsused asuvad Frost Boutique Hotelli vahetus läheduses või on hotellist maksimaalselt 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel.

Pärnu rand ja rannapark

Frost Boutique Hotellist vähem kui 15 minutilise jalutuskäigu kaugusel asuv Pärnu rand on Pärnu linna suurim atraktsioon, kus kuumade ilmadega on rannas kuni 30 000 külastajat. Suvekuudel toimub Pärnu rannas palju erinevaid üritusi ja festivale, rannas on ka atraktsioonid lastele ja õhtuti valgustatud rannapromenaad.

Pärnu rand

Pärnu Vallikäär

Pärnu Vallikäär asub Frost Boutique Hotellist vaid 5 minutilise jalutuskäigu kaugusel. Pärnu Vallikäärus peetakse suvel erinevaid kontserte ja festivale. Purskkaevud ja vallikäärust läbi kulgev valgustatud promenaad teevad Pärnu Vallikäärust ideaalse koha romantilisteks jalutuskäikudeks.

Pärnu Vallikäär

Koidula Park

Pärnu kesklinnas asuv Koidula park on linna üks armastatumaid parke, kus saab nautida lillede ilu ja purskaevu vulinat. Kodula Park sobib ideaalselt piknikukohaks Pärnu südalinnas. Park asub Frost Boutique Hotellist 5 minutilise (250 m) jalutuskäigu kaugusel.

Pärnu Eliisabeti kirik

Eliisabeti kirik on barokkperioodi väljapaistvamaid sakraalehitisi Eestis. Pärnu kesklinnas paiknev kaunis kirik kutsub sisse astuma ja uudistama 19. saj keskelt pärit neogooti stiilis kantslit ja altarit ning altarimaali “Ülestõusmine”. Eliisabeti kirikus asub üks Eesti paremaid oreleid ning muusikasõprade rõõmuks on kirik ka linna armastatud kontserdipaik.

Pärnu Elisabethi kirik