fbpx

Jätkusuutlikus

jaanuar 04, 2023 Kaidi Krimm Blogi 0 comments
image

KESTLIK HOTELLITEENUS

Meie butiikhotell pakub kestlikku puhkust koos kõigi mugavuste ja teenustega, mida ootate esmaklassilisest hotellist. Suhtume austusega jätkusuutlikkusse ja kestlikku ettevõtlusesse. Selleks oleme loonud hotelli, mis järgib säästvat elustiili, säilitades samas luksusliku kogemuse.

Usume, et jätkusuutlikkus ei piirdu ainult keskkonna, hotelli ruumide või selle töötajatega, vaid laieneb ka meie külalistele. Seetõttu oleme oma ökoloogilise jalajälje vähendamiseks kasutusele võtnud mitmeid kestlikke põhimõtteid.

JÄÄTMETEST

Jäätmete tekke vähendamine on hea samm jätkusuutliku elu ja ettevõtluse panustamisel. Isegi väiksed sammud jäätmete tekke vähendamisel või ühekordsete plastikkonteinerite kasutamise vähendamisel aitab keskkonda.

Oleme asendanud väikesed, ühekordsed vannitoatarvete plastikpudelid suurtega. Nii toodame vähem prügi, vähendame plastiku tootmist, samas säilitame külaliste mugavuse toodete kasutamisel.

Töötleme ümber ja taaskasutame nii palju kui võimalik.

Jäätmete tekke vähendamine on üks samm, aga oluline on ka tekkivate jäätmete liigiti kogumine. Sorteerime ja anname ära prügi liigiti seeläbi panustades ümbertöötlemisse ja taaskasutamisse.

ENERGIALLIKAD

Oleme uue lõõgastusala energiaallikana paigaldanud päikesepaneelid, millega toodame elektrit ning valgustame alasid ning soojendame lõõgastusala basseini ning saunasid.

Rakendame jätkusuutlikkust mitmel viisil. Puhastame hotelli ruume biolagunevate koostisega toodetega, mis on loodust võimalikult vähe koormavad, kuna tulemus saavutatakse juba väga väikese puhastava aine kogusega. Biolagunevad tooted ei koorma loodust ning on nii meie töötajate kui ka külalistele ohutumad ja nahasõbralikud.

TOORAINEST

Kasvuhoonegaase saab vähendada lihtsate sammudega nagu näiteks ostes toorainet kohalikelt mahekaupmeestelt. Hommikusöök on hotelli külalisele oluline ja meile on oluline, et hommikusöök oleks maitsev, maitseküllane ja mahe. Meie hommikusöögi munad tulevad Pärnumaa mahemunade farmist ning hommikusöögi pannkookide juurde pakutav moos on oma majas valmistatud maheõuntest.

ELEKTRIAUTODELE

Meie hotelli tulevad külalised tihti isiklike autodega kaugetest maadest. Et aidata kaasa fossiilkütuste tarbimise vähendamisse, oleme hotelli hoovi paigaldanud elektriautode laadimisjaama.

Alates sellest, kuidas me oma ruume kütame ja puhastame ja lõpetades toidu koostisosade hankimisega, leiate Frost Boutique hotellist võimalikult jätkusuutlikult loodud teenuseid, mis on kestliku ettevõtluse viis planeedi eest hoolitsemiseks.

Tere tulemast Frost Boutique Hotelli!

About the Author